Menu
Your Cart

Zatrávňovače gardenGRID


Uvažujete nad tým, ako spevniť povrch tak, aby bol estetický a zároveň funkčný?

Vzdajte sa betónu, stavte na overené, bezúdržbové riešenie gardenGRID.


Zatrávňovacia dlažba gardenGRID predstavuje estetické a funkčné riešenie spevnených povrchov a je prirodzenou alternatívou betónových produktov.

Narozdiel od betónových povrchov umožňuje až  90 % zo spevneného povrchu pokryť trávou, alebo kamenivom. 

 Systém tvárnic je po pokládke takmer neviditeľný, trvácny a odolný poškodeniu a vplyvom počasia, čo z neho robí ideálne riešenie pre realizáciu parkovísk, manipulačných priestorov, okolia budov, príjazdových ciest, cyklochodníkov, brehov hrádzí, výbehov, atď. 

Povrch má plnej miere zachované všetky bioaktívne vlastnosti v podobe absorbcie zrážok do podložia, uvoľnovania vlhkosti, tlmenia akustických vĺn. Pri zatrávnení je miera nahrievania a zadržiavania tepla oveľa nižšia ako pri betóne, či asfalte.

Spevnené povrchy bez potreby betónovania, jednoduchou manipuláciou a výborným vsakovaním dažďovej vody a odolnosťou od 150 až do 350 ton/m2gardenGRID GG30 je určený na realizáciu spevnených plôch a funkčných trávnikov. Až 86 % spevnenej plochy je možné úplne zatrávniť (vysypať kamenivom), čím sa vytvára jednoliaty a zároveň prirodzene vyzerajúci povrch. Ideálny podklad pri plochách s nižšou mierou zaťaženia. Je vysoko odolný a vzhľadný..
4,26€
Bez DPH:3,55€
Zatrávňovač  gardenGRID GG40 Zatrávňovač  gardenGRID GG40
2-3 dni
gardenGRID GG40 je určený na realizáciu spevnených plôch a funkčných trávnikov vhodných pre vyššie zaťaženie, rôznorodosť výplne a väčšia výška steny umožňuje univerzálne použitie v súkromných i komerčných projektoch. Až 85 % spevnenej plochy je možné úplne zatrávniť (vysypať kamenivom). Povrch je v..
4,86€
Bez DPH:4,05€
Zatrávňovač  gardenGRID GG40 MAX Zatrávňovač  gardenGRID GG40 MAX
2-3 dni
gardenGRID GG40 MAX je určený na realizáciu spevnených plôch a funkčných trávnikov pre vyššie zaťaženie, ideálne pre realizáciu veľkých plôch, kde sa optimalizuje miera nákladov násypového materálu vďaka zníženej výške steny a posilneniu vzoru. Až 80 % spevnenej plochy je možné úplne zatrávniť (vysy..
5,52€
Bez DPH:4,60€
Zatrávňovač  gardenGRID GG50 MAX Zatrávňovač  gardenGRID GG50 MAX
2-3 dni
gardenGRID GG50 MAX je určený na realizáciu spevnených plôch a funkčných trávnikov pre vysoké zaťaženie, umožňuje prirodzený charakter povrchu a garantuje maximálnu stabilitu a pevnosť. Až 80 % spevnenej plochy je možné úplne zatrávniť (vysypať kamenivom). Povrch je vysoko odolný a vzhľadný, oproti ..
5,94€
Bez DPH:4,95€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)