Menu
Your Cart

Obrubníky & Palisády

Obrubníky tvoria neoddeliteľnú súčasť produktov používaných pri tvorbe záhrad, okrasných a funkčných exteriérov a oddychových zón. Okrem estetického významu majú aj význam aj z pohľadu funkčnosti. Oddeľujú jednotlivé povrchy, stabilizujú daný povrch a napomáhajú ľahšej údržbe - minimalizujú prenos materiálu z jednotlivých plôch na ostatné, umožňujú vloženie kabeláže a zavlažovacích hadíc, čím robia údržbu pohodlnejšou.

Medzi najobľúbenejšie možnosti oddelenia povrchov a chodníkov v záhradách patria:

  • palisády, ktoré predstavujú rýchle a jednoduché riešenie oddelenia záhonov,
  • systém neviditeľných obrubníkov gardenBORDER, obľúbený pre jeho všestranné využitie, flexibilitu a trvácnosť, 


Kvalitné záhradné obrubníky gardenBORDER sú určené na jednoduché a spoľahlivé oddeľovanie jednotlivých plôch a chodníkov v záhrade. Sortiment skrytých (neviditeľných) plastových obrubníkov vyniká najmä všetranným použitím, ľahkou tvarovateľnosťou a nenápadnosťou. Prímes mäkkej zložky v plaste zabezpečuje, že produkty nie sú krehké a nelámu sa, majú perfektnú flexibilitu a zároveň sú vysoko odolné a pevné. Nemecký systém zámkov garantuje jednoduché spájanie a trvácny, pevný spoj. 

gardenBORDER umožňuje rýchle a pohodlné uchytenie káblov pre automatickú kosačku, zavlažovaciu hadicu, kabeláž a pod. Jediný systém obrubníkov na trhu, ktorý umožňuje vytvoriť uzavretý kruh z jedného kusu bez akéhokoľvek poškodenia obrubníka. 
Obrubník gardenBORDER PROFI GB50 Obrubník gardenBORDER PROFI GB50
-32 %
Kvalitný záhradný plastový obrubník gardenBORDER GB50 určený na oddelenie trávnika od kamenného násypu, zeminy, kôry a pod. Profesionálny plastový obrubník je všestranne využiteľný, ľahko tvarovateľný vrátane oblúkov, kruhov, atypických tvarov. Prímes mäkkej zložky v plaste zabezpečuje, že produkty ..
2,20€ 3,24€
Bez DPH:1,83€
Obrubník gardenBORDER PROFI GB80 Obrubník gardenBORDER PROFI GB80
-17 %
Kvalitný záhradný plastový obrubník gardenBORDER GB80 určený na oddelenie trávnika od kamenného násypu, zeminy, kôry a pod.Profesionálny plastový obrubník je všestranne využiteľný, ľahko tvarovateľný vrátane oblúkov, kruhov, atypických tvarov. Prímes mäkkej zložky v plaste zabezpečuje, že produ..
3,00€ 3,60€
Bez DPH:2,50€
Klinec GardenBorder PROFI GB250 Klinec GardenBorder PROFI GB250
-13 %
Výhody klincov GardenBorder plast nekoroduje, neobmedzená životnosť sedia presne do otvoru GardenBorder, nič sa už neposunie jednoduchá montáž, ideálne na svojpomocné realizácie záhrad nepotrebujete nič betónovať  Rozmery 25 x 3cm (1 ks) Hmotnosť ..
0,23€ 0,26€
Bez DPH:0,19€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)